עמילות מכסכל התהליכים שקשורים בחוקי היבוא של מדינת ישראל הם תהליכים מורכבים. אחד המוקשים הזרועים בדרך הסבוכה לשחרור מוצרים מהמכס קרוי "סיווג מוצרים". כפי שגילו יבואנים רבים שלא נערכו נכונה - סיווג מוטעה יכול לגרום לעלויות מיסוי בלתי צפויות שעשויות לפגוע בכדאיות הכלכלית של העסקה כולה.
על מנת למנוע מלקוחותינו הוצאות בלתי צפויות, הקמנו צוות מסווגים מקצועיים שיעזרו לכל יבואן לדעת מראש את סיווג המוצר אותו הוא מעוניין לייבא, ובעיקר את עלויות המיסוי שצפויות לחול עליו.
עמיל מכס מקצועי מטעם 'אורנר פתרונות יבוא', הוא איש מקצוע בעל ניסיון וידע רב בסיווג מוצרים, שהוסמך לייצג את צרכי לקוחותינו היבואנים אל מול רשויות המכס בישראל. תפקידו להיות בא כוח של היבואן מול שלטונות המכס, לנהל את כל הפעולות המורכבות שכרוכות ביבוא וללוות את היבואן בתהליכים השונים בשרשרת הלוגיסטית עד לקבלת האישורים המיוחלים כגון; אישורי רשויות מכון תקנים, אישורי משרד התחבורה, אישורי משרד התקשורת ועוד.
שירות 'עמילות המכס' של 'אורנר' הוא לא עוד שירות אלא בגדר המלצה חמה, שכן בעזרתו תמנעו מעצמכם תקלות, כאבי ראש, ריצות מיותרות והוצאות בלתי צפויות מבעוד מועד.


הפכו את תהליך היבוא ליעיל הרבה יותר עם צוות עמילי המכס המיומן של 'אורנר'>>